Targi Garden & Murawa Expo to nowa impreza branżowa w Łodzi ukierunkowana na propagowanie życia w bliskości z naturą oraz zaangażowania osób prywatnych i instytucji w urządzanie przestrzeni zielonych. Organizatorzy zapraszają do dowiedzenia Targów zarówno miłośników mini-ogrodów balkonowych, jak i właścicieli ogrodów działkowych. Znajdą coś dla siebie również najmłodsi, mogący wziąć udział w warsztatach z pszczelarstwa. Mile widziani są wszyscy, którym temat spędzania czasu na świeżym powietrzu jest bliski.

Targi odbędą się w  łódzkiej Hali Expo przy al. Politechniki 4 w terminie 27-28.01.2024 r. - wybranym  nieprzypadkowo – środek zimy to czas, gdy firmy związane z branżą ogrodową mają niski sezon i mogą przygotować atrakcyjną ofertę na nowy sezon 2024, zwiedzający zaś mogą zapoznać się z trendami i technicznymi rozwiązaniami, by rozpocząć sezon wiosenny z pakietem inspiracji i wiedzy. Udział w 2024 r. jest bezpłatny (informacje dla zwiedzających).

Wystawcami będą różne firmy związane z branżą ogrodową, począwszy od nasion, przez pielęgnację i nawożenie aż po oświetlenie i dekoracje.

W ramach targów odbędą się liczne prelekcje (więcej tutaj) oraz warsztaty pszczelarskie (płatne, wymagające zapisów - link tutaj)